| naviDIabLO a întrebat:

Ce parere aveti de achizitionarea unui vagin artificial? Se merita?

10 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Nu, nu se merită.
Probabil acest vagin artificial este un fel de "pussy la cutie" sau "fitte på box" cum am văzut într-un film scandinav laughing.
Ideea e că va trebuie să te ocupi mult şi de curăţirea instrumentului şi, în plus, e mult mai scump decât masturbarea clasică.

Sănătate.

| SweetCandy a răspuns:

Aoleulaughing

lolita
| lolita a răspuns:

Se merita dar te anunt ca vaginul artificial este rece, deci nu vei simti aceiasi placere.

| Brotacelu a răspuns:

Un "joco di mano" nu-ti mai place ...sau un "sase sase" laughing))

| stresu a răspuns:

Mai ca pret e ieftin, 12 euro. Deci ca pret e rentabil (nu retin pe ce site am vazut acum ceva timp)
ca placere habar nu am, dar daca se vandthinking banuiesc ca nu o fi asa rau, desi sincer mi se pare cam trist sa ai chestia aia ca partenera. Serios arata cam dubios.
Dar ma rog, fiecare se simte bine cum poate, iar cand ma uit in jur la unele tipe zau ca inteleg de ce isi iau unii barbati din astea. Macar tac si pot sa isi savureze tigara de dupa in linistelaughing

| naviDIabLO explică:

Astept un raspuns fara urma de bascalie, multumesc.

| naviDIabLO explică:

Astept un raspuns fara bascalie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai mai intrebat si de sexul virtual... acum ai trecut la vagine artificiale? laughing)

| alex16tm a răspuns:

Doamne da' prost mai esti...

| Erogen a răspuns:

Avand in vedere preturile variate si foarte accesibile si multitudinea de modele existente azi pe piata, nu e o problema sa incerci chiar si mai multe modele. Pana la urma, e o experienta si depinde de fiecare cum o valorifica. Pentru doritori, gasiti modele variate aici: https://erogen.ro/cat_39_vagine-artificiale.htm