| apache16 a întrebat:

Cat costa achizitionarea unu patinoar artificial? Cea mai buna parere primeste funda!

2 răspunsuri:
| Biencush a răspuns:

Acum iarna, putin probabil sa-ti ofere cineva patinoarul gata facut si pregatit! Asa ca iti trebuie doar un spatiu in aer liber de inchiriat, pe care sa il acoperi cu apa, sa- i pui gardut si sa ingheti apa artificial.De preturi trebuie sa te interesezi in orasul in care doresti sa deschizi patinoarul, caci preturile la chirii difera.Trebuie sa iei in calcul achizitionarea de patine noi sau second hand si sa ai un vestiar.

| DodyD a răspuns:

Am si eu o propunere pentru cei care vizualizeaza acesta pagina.Sigur ati vrea un Iphone 4 16 Gb gratis sau 20 euro / prieten inscris pe un site gratis.Intrati pe www.appleiphone4forfree.blogspot.com si aflati cum.E CHIAR PE BUNE!