| buffymuff a întrebat:

Ce parere aveti de Canadian Tea? cei care ati incercat! subliniez cei care ati incercat! dau funda.va rog am nevoie de parerea celor care au incercat. dau funda nu uitati

Răspuns Câştigător
| andreik7 a răspuns:

Am o prietena care a incercat si a slabit in prima saptamana 5 kg dar dupa incepi sa slabesti mai putin pana ajungi la greutatea dorita.acum depinde si de corp cum reactioneaza dar a ajuns de la 80 kg la 65 in o luna o luna juma cam asa

1 răspuns:
| F4 a răspuns:

Ai incercat si tu?