| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de cei care isi modifica pozele cu photoshop?

1 răspuns:
| Bogdan01234 a răspuns:

Pai depinde ce modifica la acele poze happy daca modifica felul in care arata ei inseamna ca sunt complexati. un om ar trebui sa fie mandru de cum arata iar daca nu este mandru atunci sa nu isi faca poze sau sa le pastreze pentru ei. personal ma deranjeaza cei care modifica poze si le posteaza pe internet deoarece lumea isi poate face o impresie proasta despre ei. cel putin asa gandesc eu happy daca modifica ceva la imprejurimi sau la design atunci este ok happy