| marakarina a întrebat:

Care este programul photoshop cu care se modifica pozele si cum se foloseste?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut.
Programul adobe photoshop cs3 se folosesti penntru modificarea, creearea pozelor.
Il am numai ca e foarte mare.
Imi scrii mesaj privat daca ai nevoie de acest program.happy
Papa.

4 răspunsuri:
| Dorinel a răspuns:

Adobe Photoshop CS3 gasesti greu key genu dar la adobe photoshop cs2 este foarte usor sa bagi key genu...cat despre folosire exista tutoriale pe net youtube google etc... Google It

| YepIsSuspended a răspuns:

Photoshop se foloseste la la retusarea pozelor(poti sa o machezi, sa iei cosurile, sa schimbi parul, etc...)Cat si la creearea de imagini.Photoshop cs4 este cel mai bun dar daca il vrei cu adevarat, poti sa il cauti peste tot.si daca nu vrei, poti sa iei photoshop Cs3 de la de la irincic.

Multumesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adobbe photoshop

| cosminelu a răspuns:

Foloseste gimp big grin