| Villy0po a întrebat:

Ce parere aveti de cerceii in buza? doare? km e?

12 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Mi se par groaznici straight face
arata oribil, iar doar gandul la acea senzatie...sa simti ca ai o gaura in buza e infiorator

| Psihiatra a răspuns:

U ce zici...doare \happy
daca iti perforeaza buza straight face

| CristineDelaruss a răspuns:

Am avut si eu.
nu te doare deloc. Simti doar o intepatura mai mare, da dupa max 4-5 zile o sa ti se umfle usor.
petse1 saptamana ti se vindeca. Mie mi s-a vindecat in 1 saptamana si vreo 2-3 zile cam asa.
Bafta!

| Dean1996 a răspuns:

Buna @Axel,in primul rand,eu cand vad astfel de persoane,cu pierce(asa se numeste cercel in buza) m-apuca o durere, de parca cineva imi infige un ac in buza, pur si simplu.Nu stiu,nu am nicio parere,nu sunt nici pro,nici contra,daca iti place,e okay, daca nu, este din nou okay.Suntem liberi sa facem ce vrem(in limita bunului simt).Si iti dai seama cum e(nu am pierce, dar presupunem si noi) sa ai o gaura in buza? Awesome?! No, not for me.

Succes

| andreeutzaa a răspuns:

Eu am un labret lateral:)Adica un piercing sub buza intr-o parte.Nu m-a durut deloc si eu sunt una foarte fricoasa de ace:)). Simti ceva care te inteapa doar la inceput cand iti baga acul.Sa te duci la un salon tattoo sau de piercinguri. Akasa genul asta de piercinguri nu trebuie facute! Risti mari infectii.Si trebuie dezinfectat in fiecare seara cu produse de o sa iti zica ei acolo la salon:)
Uite asa se fac alea in buza(ala de l-am facut eu):http://www.youtube.com/watch?v=hXhbG_XMqYo

| lola a răspuns:

Nu doare. Dupa ce baga branula iti amorteste.

| condreavaly a răspuns:

Fiecare cu stilul d viata preferat. un pirce te face sa arati mai bine. depinde daca ti se potriveste si depinde si de varsta. mie nu miar placa sa vad pustani de 10-14 ani pe strada cu pirce in limba spranceana etc.bine ca nu isi baga bile si la organ...de durut pisca putin.in limba e cel mai dureros...dar nu doare nici acolo asa tare. contacteaza-ma daca vrei mai multe informati pe adresa de mess condreavaly@yahoo.com bafta. fundiiii?

| Villy0po explică:

Pierce...ma rog...oh go on

| βoborozzza a răspuns:

Oamenii care au cercei in buza arata oribil! Fii natural ca mai tarziu o sa regreti!

| reyna_7838 a răspuns:

Doare cand iti faci gaura, apoi se vindek repede

| dani80_6136 a răspuns:

Oribila(parerea); probabil; oribil si inestetic

| Laura_1412 a răspuns:

Pai... ce parere putem avea nu e o alegere nemaipomenit dar nici rau dar totusi am o verisoara care are pirsing sh dar nu a durut-o decat unpikutz la inceputh