| tukhey23 a întrebat:

Ce parere aveti de d. Ridzi? Vi se pare normal, ca a tocat bani multi pe nimicuri? Eu cred ca ar trebuie, cucoana, sa fie bagata la racoare... ca tot a venit varahee hee

10 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Ba nu stiu nimic despre ea, doar ca e ministru nu stiucui, da` ma seaca faptul ca e in fiecare zi la tv si numai de ea vorbeste lumea...:p

| Silvia a răspuns:

Frate nu stiu daca stai in cta (leonardk), da ` sa stii ca mazare nu e ca toti milionarii aia care habar n`are nimeni de unde au banii... da?
Mai taci daca nu stii
P. s. Constanta o duce mult mai bine decat majoritatea oraselor :p

Si oricum daca mazare fura il descoperreau repede astia pentru ca sunt cu ochi pe el...

Nu`ti mai bate tu capusorul acolo unde nu sti >:p

| elena a răspuns:

Hai sa nu fim asa de rai...habar nu avem ce jocuri si interese politice sunt la mijloc, ori ca fura ea sau altul noi nu o vom duce mai bine, mat ales eu...asta este ca si in bancul cu trandafirul...

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Dupa ce crede el evident laughing

leonardk
| leonardk a răspuns:

E subtire Ridzi - doar 75.000 dar Mazere care se incanta cu dansuri de 350.000 pentru 2 luni? Dar banii dati la autostrazi care nu exista? Nu stiti unde merg banii? In campanii electorale si in buzunarele fara fund ale politicienilor. La racoare zici? Pai ce au furat gaini ca sa intre la racoare? Acolo stau gainarii nu hotii adevarati.

| Brigitta a răspuns:

De parca ar fi prima si/sau singura...

| DMV a răspuns:

Ati observat ca i se misca varful nasului cand vorbeste? Dubios, nu?

| andreea89 a răspuns:

Sa fie da-o dracu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ne luam dupa ce crezi tu? sau dupa ce spune legea?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ei, doamna Rizdi isi cam bate joc de noi. Nimic nou.