| anyia a întrebat:

Ce parere aveti de etnobotanice?
PS:nu consumlaughing

4 răspunsuri:
| Mihai7best a răspuns:

Multi le iau din curiozitate (ca si prima tigara sa vezi cum e), nici eu nu consum

| Irina117 a răspuns:

Bună!
Nici eu nu consum!
Cred că cei care i-au etnobotanice suferă de o tristeţe ce vine din suflet.
Fac asta ca să uite de unele probleme.Cred că dacă consumă aceste etnobotanice uita de tot, iar problemele dispar.
Sau chiar unii încearcă din curiozitate şi pe urma nu mai pot rezista fără ele.Ca drogurile.
Dar problemele nu dispar chiar aşa.

Nu am vrut să jignesc pe nimeni cu asta, dar aşa cred eu.

Un an nou fericit!

Pa, pa!

| yomi666_2736 a răspuns:

E o prostie
cei care nu au ce face se apuca de consumat copii prosti nu as lua in viata maea sincer nu stiu ce vad astia in niste buruieni

| bogdanel7 a răspuns:

O singura data am incercat, si mi-am urat zilele pentru asta. Eram si luat de bautura la o petrecere, si am zis sa incerc, 2 tigari am tras, e o senzatie de ameteala, "high" cum s-ar zice, dar a doua zi am dat afara tot, mai aveam un pic si dadeam si sange. Si te doare capul valeu mama-mama. Nu recomand.