| măcheamăăăî a întrebat:

Ce parere aveti de gropitele in barbie(la fete)?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le'am manca:* fetele cu gropite sunt mult mult mai simpatice, la fel ca si prietena mealaughing

| măcheamăăăî explică (pentru anonim_4396):

De ce razi thinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru măcheamăăăî):

Ca imi plac la nebunie gropitele ei laughing nu am voie sa ma bucur? pentru asta vreau fundalaughing de curiozitate... cati ani ai?

| măcheamăăăî explică (pentru anonim_4396):

14. aproape 15 uh? Aaa si apropo bucura-te! laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru măcheamăăăî):

Eu am 17happy aproape 18 in varalaughing

| măcheamăăăî explică (pentru anonim_4396):

Ce amuzant! yawn

15 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Am si eu o verisoara creola de 14 ani laughing o pustoaica, mereu o alint " gropita " si se supara:d uff ce o tachinez day dreaming
Din gropita nu o scot cand o vad, insa e nasol ca nu ne intelegem, neamurile noastre nu se inteleg sigh chiar daca sta la 200 - 300 de Metri departare de mine ne vedem o data la un an sau mai bine. sad

| măcheamăăăî explică (pentru Liviu):

E naspa asa cu neamurile....Ar trebui sa mi se spuna si mie gropita;

| Liviu a răspuns (pentru măcheamăăăî):

Hehe... frumos asa, ce pot spune laughing eu asa imi 'alintam' verisoara, dar na cam multe fite pe ea...
O sa vezi cand o sa cresti mai marebig grin

| Elenaaa23 a răspuns:

Si eu am. happy
Inainte ma deranja, pentru ca stiu ca se spune ca oamenii cu gropita in barbie sunt rai, dar eu nu sunt rea puppy dog eyes
Oricum acum imi place :-P
xoxo

| LittleMønster a răspuns:

Sunt adorabile, nu oricine are asa ceva.

| AlleIsHere a răspuns:

Păi mie mi se par destul de drăguţe, plus că se spune că cine are gropiţe in bărbie face dragoste binelaughing. Succes!

| Balubell a răspuns:

Cornelo esti lesinat de foame sau canibal? Vorbim de o groapa in fata nu de un ciolan de pui! OMG:O! Nu i nimic sexy daca totusi n ai barba. Funda deci?smug!

| mellamella17 a răspuns:

Am si eu si mereu am fost complimentata atat de fete cat si de baieti.Sunt un dar de la Dumnezeu