| Dash a răspuns:

Profil privat
Acest utilizator a restricţionat accesul la profilul său. Nu-i poţi vedea profilul decât dacă eşti un prieten al său. Dacă această persoană îţi este cunoscută, foloseşte linkurile din partea stângă de sub fotografia de profil pentru a-i cere să te adauge pe lista de prieteni sau pentru a-i trimite un mesaj.

ce parere sa am?

| AnneMarri a răspuns:

draguto, nu te cunosc deci nu suntem prietene pe hi5 => nu-ti pot vedea profilul pentru ca e privat straight face

| Jessica a răspuns:

Ce vrei sa spui? Ne mai intrebi ce parere avem despre el daca e privat? Oricum trebuie sa iti placa tie nu noua.

| TSO7 a răspuns:

Eu imi imaginez ca e supperr, funda? laughing

| NoCharachter a răspuns:

Da. Vrei sa ne dam cu parerea, doar ca e privat.vezi ca ti-am dat cerere de prietenie.

| AnGeL a răspuns:

Nu merge

| TwixulDrept a răspuns:

E prea taree...straight facestraight face Cum vrei sa ne dam cu parerea daca e profil privat?