| KaRa23S a întrebat:

Ce parere aveti de homosexuali si lezbience? Credeti ca e o problema de sanatate? Trebuie discriminati? etc. Voi aveti cunostinte cu aceasta "problema"? spunetiva parerea. exact cum credeti.

Răspuns Câştigător
| MaryD a răspuns:

Uite nu vreau sa supar, dar asa suntem facuti oamenii sa fie cupluri barbat-femeie.Nu cred ca e o chestie buna cu lesbiencele si homosexualii.Adica iese din regula.Nu trebuie sa fie discriminati deoarece nu sunt maimute, adica tot oameni sunt, numai ca oameni putin mai diferiti

7 răspunsuri:
| kobra12 a răspuns:

Ambele categori sunt o mare problema ar trebui interzise si cine face asa ceva ar trebui lichidati.

| Anca0402 a răspuns (pentru kobra12):

Ar trebui sa fie interzis si analfabetismul, dar uite ca nu se face nimic si tu inca esti aici, scriind "categorii" cu un singur "i".

| kobra12 a răspuns (pentru Anca0402):

Raspunsul meu nu iti place deci esti lesbi sau?

| Anca0402 a răspuns (pentru kobra12):

Nu, spre dezamagirea ta, sunt heterosexual. Nu imi place raspunsul tau pentru ca nu stii sa scrii corect. Esti agramat mai pe scurt.

| kobra12 a răspuns:

Ambele categori sunt o problema ar trebui interzise in orce tara din lume

| Anca0402 a răspuns:

Daca ai gandi putin, ti-ai da seama ca lesbiana = homosexual = persoana care intretine relatii sexuale sau este atrasa de o alta persoana de acelasi sex. si mai esti si agramat/a.

| AAannaaaa22333555 a răspuns:

Nu nu trebuie discriminati... daca ai auzit ...sunt posibile si casatoriile intre persoanele de acelasi sex happy sunt oameni ca si noi happy