| mont a întrebat:

Ce parere aveti de ideea de a face revelionul cu cortu la munte? Evident prin zapada, in program sa fie inclus si foc de tabara, sanius, ski?

Ati merge la un astfel de revelion, in spirit de aventura evident?

4 răspunsuri:
| William a răspuns:

Mi se pare o idee buna dar ce facem cu frigul?

| mont explică (pentru William):

Pai exista echipament de camping care sa iti tina cald. Nu e asa frig la cort pe cum pare daca esti bine echipat(a). Si spun asta din proprie experienta.

| CatelusaCuParulCret a răspuns:

Merge. Da' unde-s petaredele? happy

| mont explică (pentru CatelusaCuParulCret):

Pai le poti lua cu tine oriunde! Inclusiv la munte cu cortuhappy