| Xonia a întrebat:

Ce parere aveti de Justin Bieber?
Credeti ca a ajuns unde este pentru relatiile parintilor?

5 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Sunt convinsa ca v-ati saturat de intrebari cu si despre Justin Bieber. Cred ca a ajuns acolo unde a ajuns prin mijloace proprii, cauta in arhiva, o sa gasesti 1000 de intrebari despre el.

| Pho3nix a răspuns:

Mai conteaza cum a ajuns unde este?

| Anda_5509 a răspuns:

Da .Clar.este o nebunie pentru moment, la fel cum e si cu Hannah Montana, Selena Gomez si altii.

Toti copii de clasa a 5 a-7 a sunt inebuniti dupa acest Justin Bieber. Mie personal nu-mi place, are fata de copil, si o voce de fata(cel putin asa mi se pare mie), dar sincer mi- a placut cum a cantat la We are the world 2010.

Acum numai conteaza cum a ajuns "vedeta", dar clar prin relatii, ca in lumea asta daca nu ai relatii, numai rezolvi nimic.Totul se rezolva prin bani acum, nu cum era inainte, prin ce ai in cap, nu ce ai in portofel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu imi place de loc.
De ce?
Pentru ca e asa mic si dulce love struck si are o voce de copil de 4 ani, e asa de dragalas incat imi intoarce stomacul pe doswinking.
Nu imi place, are o voce de copil.
Se crede nu stiu ce vedeta.
Daca va uitati atent la el nu este prea mare frumusete.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu cred dar sar pute