| herbalist a întrebat:

Ce parere aveti de medicii legisti?

Răspuns Câştigător
| AG a răspuns:

Eu am o parere foarte buna, deoarece eu am vrut sa fac initial medicina legalahee hee. Mi se par oameni reci, de gheata, si nu cred in teoria "inainte de a intra in morga trebuie sa iei una mica". Sunt pur si simplu oameni duri, reci, care pot face foarte mult bine societatii.

2 răspunsuri:
| herbalist explică:

Si de ce nu ai mai urmat ce vroiai AG?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce pot spune. Sunt oameni cu tarie. Nu oricine poate practica aceasta meserie. Nu mi se pare nimic crud, ca ei nu omoara, doar constata cauza decesului`, pentru a fii familia impacata.:d