| Anonim_Anonim_1997_oWts a întrebat:

Hei,am si eu o intrebare happy. Am vazut cateva articole care spuneau ca Paul Walker si-a inscenat moartea si medicii legisti nu au gasit nimic pentru autopsie,deci inca nu e exact daca a murit sau nu,nu?
Pe de alta parte de ce ar vrea sa dispara daca era vorba de o cascadorie putea pur si simplu sa spuna, adica a mai facut asta. Dar sunt si unele chestii care par cat de cat evidente. Voi ce parere aveti?
P.S. fara comentarii de genu : Incerci sa fi interesanta :/
Dau funda happy

2 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Lasa tu teoriile astea ale conspiratiei, e mort.

| EarsOfAFox a răspuns:

Nu, sincer, cui îi pasă? Dacă deceda unul ca Johnny Depp(cu toate că n-avea cum în aceeași manieră) mai înțelegeam, dar Paul Walker oricum era un neica nimeni. Chiar nu știu pe cine impresionează în afară de niște adolescenți mediocri care n-au văzut vreodată un film cu un scenariu decent și actori veterani ai cinematografiei. Deh, filmele cu mașini, gagici și mușchi vând bine.