| ησηαмє a întrebat:

Ce parere aveti de melodia : B.U.G Mafia -Pana cand moartea ne va despartii Mie mi se face pielea de gaina....Si mi se pare ca e ff misto melodia Si amintiti-va tatae nu face doar versuri face si rime! Voi ce Parere aveti De B.U.G Mafia si aceasta melodie? MS Anticipat

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie mi se intampla cand am ascultat-o primele dati, acum deja stiu despre ce e vorba, au trecut anii peste ea dar tot mi-ar placea daca as asculta-o si acum...