| simona1992 a întrebat:

Ce parere aveti de mersul la sala(fitness) se slabeste? bineinteles si cu renuntarea la alimentele care ingrasa

Răspuns Câştigător
| PinkTerror a răspuns:

La sala nu slebesti ci inlocuiesti... pentru a slabi e envoie de exercitii fizice (aerobica, alergat) si o dieta corespunzatoare... sala tot ce face este sa te faca dupal (in cazul fetelor dulapior)

2 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Daca mergi la fitness si ti un regim alimentar slabesti sanatos.
Iti dau un link si spre un regim propus de un medic nutritionist
http://www.eva.ro/......34643.html

| mihaela1997 a răspuns:

Foarte super