| OanaG a întrebat:

Ce parere aveti de non-valorile din Romanica noastra? Care sunt acele, dupa voi?

3 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Basescuwhistling

| Elena1234456 a răspuns:

Non-valori : Roxy-Manelista, Sexy-Braileanca... mai sunt, ca apar ca ciupercile dupa ploaie.
Parerea mea despre ele: hm... vrei sa huidui?laughing

| oanamaria a răspuns:

Sunt prea bagate in seama, toate televiziunile au ajuns niste cocini.de revelion schimbam canalul tv.rromi rromi rromi! nu ca as avea ceva cu ei dar numai cuvinte urate, noncultura si iti strica si seara porcariile de genul asta.
nonvalori? sa vedem:
Simona Sensual
Monica Columbeanu
Naomi
Nikita
Fernando de la Caransebes
Oana Zavoranu
toti manelistii
toate vrajitoarele
Eva Kent
Sexy Braileanca
Mariana Rosca
etc.
Si cum sa nu precizez si imnul national.MANEAUA!