| Altintop a întrebat:

Ce parere aveti de oamenii ciudati si destepti care sunt anti-sociabili, inchisi in ei?

5 răspunsuri:
| AtateaConditii a răspuns:

Nu vor sa intre in discutie cu toate persoanele, evit certurile, vorbesc cu cine considera ei ca merita.Pe mine una ma sperielaughing.

Răspuns utilizator avertizat
| Danielbc a răspuns:

Eu cred ca nu exista oameni ciudat ci doar neintelesi.sunt anti-sociabili si inchisi in ei pentru ca stiu cum sunt foarte multi oameni si vor sa evite suferinta/necazurile.un om inchis de obicei e un om care a suferit in trecut si se teme ca istoria sa nu se repete. daca ai rabdare sa descoperi acea persoana vei vedea ca in spatele acelui,, ciudat''dar inteligent anti sociabil se gaseste un om sufletist si poate si cu umor.am intalnit destui oameni de genu asta si ma bucur

| Vampiritza97 a răspuns:

Depinde de personalitatea fiecaruia! :d

| Elly555 a răspuns:

Probabil pentru că sunt deştepţi îşi dau seama cât de rea e lumea şi le e frică de cum va fi, din moment ce îi văd pe ceilalţi cum îşi bat joc de alţii. happy