| RAY a întrebat:

Ce parere aveti despre oamenii care se cred destepti? Adica superiori tuturor? Iar pe restul inferiori.

7 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Sunt doar niste aroganti, nimic mai mult!

| Drimmero a răspuns:

Una e sa te duca capul si sa arati asta, si alta e sa vezi un prost care se crede destept dand lectii de viata.

Omul cat traieste are doar de invatat, omul invatat a fost candva 'inferior' la randul sau, este o evolutie a initierii omului.

| Holiday a răspuns:

Exista doua tipuri de astfel de oameni:
-unii care doar se cred destepti si fie ii ignori, fie le dai in gura de cate ori ai ocazia
-unii care chiar sunt si de la care merita sa inveti lucruri, chiar daca uneori au tendinta sa sara calul in sensul ca iti dau in gura de cate ori esti prost.

Pana la urma, daca chiar esti "superior", cum spui tu, nu are nici o logica sa nu arati asta. Prostii se oftica, iar ceilalti au ocazia sa invete ceva.

| Donsavas a răspuns:

Narcisistii?
Nu mi dau cu parerea despre oameni asa...mai ales la general.
Oricum, sunt cat de inteligenti vor in mintea lor.

| Darkmagic a răspuns:

=)) =))
Hai sa iti spun mai intai parerea mea, (e a treia sau a patra oara in care ma implici in supararile tale de fata mare)!
Cred ca uneori esti grav...deraiat, si cand te mai si enervezi, (vorba unor utilizatori)...scrii cu piciorul stang!
Totul a inceput de la asta, da?
https://www.tpu.ro/go-to-answer/16508276/
Mi-ai raspuns cu:
https://www.tpu.ro/go-to-answer/16508531/
Ultimul meu raspuns a fost acesta:
https://www.tpu.ro/go-to-answer/16508559/
...pe care observ ca trebuie sa ti-l traduc:
""Consideratiile" poti sa le lasi deoparte, daca te credeam asa cum afirmi, nu-ti mai dadeam 7500 de raspunsuri!"

Asta, Einstein, a insemnat ca te-am creditat cu inteligenta...dar se pare ca m-am inselat intrucat nici macar o fraza simpla nu ai fost capabil sa intelegi! :D

O intrebare mai buna decat tampeniile si supararile tale de tipul "ca vacarul pe sat" ar fi:

Cum se cheama un individ care pune intrebari ce necesita raspunsuri PE CARE NU LE POATE INTELEGE?
A? :))
Lumineaza-ma, si altadata citeste raspunsurile pe care le primesti arzand si neuronii!

| RAY explică (pentru Darkmagic):

Omule TPU nu inseamna a jigni si a te considera superior altora

| aimullah123 a răspuns:

Problema e la noi.
Noi toti ne credem destepti si astfel ne ofticam grav daca altul zice ca e destept.