| briana a întrebat:

Ce parere aveti de organizatia masonilor? Var comveni sa fiti condus de ei de oameni care il slujesc pe satana? Cn stie despre ce vb adic cine e impotriva lor sa imi lase un mesg pentru ca vreau sa fac o organizatie impotriva masonilor. Deocamdata suntem 18 in gasca dar cu ajutorul vostru vom reusi.

Răspuns Câştigător
| TraficantaDePufuletzi a răspuns:

Prima oara am inteles ca sunteti de partea lor, dar am mai citit inca o data si m-am bucurat cand am aflat exact opusul.As dori sa ma inscriu dar as dori sa stiu ce presupune sa faci parte din acest grup.

4 răspunsuri:
| zăGhost a răspuns:

Hai că eşti nostimă. Masonii nu-l slujesc pe Satana, din contră. Nu nu sunt "pro" masonerie, dar ce spui tu e absurd. Cum crezi că vei reuşi să faci ceva, tu, un copil/ adolescent împotriva miilor sau milioanelor de oameni care fac parte din această organizaţie veche de sute de ani?
Cei mai importanţi conducători, oameni de ştiinţă & co. sunt masoni... lasă tâmpeniile astea şi fă ceva adecvat vârstei tale.

| GrecuCristi a răspuns:

Crede-ma nu ai ce sa le faci laughing! Singurul lucru care il poti face este sa citesti mai mult despre ei si despre religiile lumii si sa nu iti pierzi credinta, si sunt crestin ortodox nu pocait!

| GrecuCristi a răspuns:

Vad ca esti fan Rihanna, stiai ca Rihanna si-a vandut sufletul diavolului pentru faima?

| Fantasy a răspuns:

laughing ai vrea tu sa ii poti opri! nu o sa poti niciodata, nici daca ai avea peste 1000 de persoane in 'gasca'.dar na, fiecare cu dumnezeul lui happy