| cryssu2008 a întrebat:

Ce parere aveti de robotii Mo si Foca? Merita acestia sa fie urmariti? Argumentati.

Răspuns Câştigător
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Nu prea merita.la inceput erau amuzanti dar au inceput sa puna niste replici cu injuraturi de parca m-ar impresiona.eu am un coleg in clasa(a 11-a) si dupa ce se uita la vreun episod nou aparut cu robotzi se pune imbecilul pamantului a 2a zi la scoala sa recite fraze(mentionez ca are o multumire de sine cand rosteste, de fapt asta e scopul lui in viata). tare m-as bucura sa ramana repetent la cele 5 materii in faza de corigenta. offf da iar vine c.u.r.v.a di masa cu ''cafa'' din (b)razilia la dira.in fn colegul meu este dovada vie a
copiilor fara viitor din Ro.(si nu ma refer la cei care nu au conditii sa nu poata merge la scoala, ci la cei care nu vor). scuze de roman.in concluzie, chiar nu merita! sunt si alte lucruri care pot fi facute pe net chiar interesante si nu de prost gust.

3 răspunsuri:
| me a răspuns:

Mie una imi plac.imi fac zilele de joi mai frumoase.sunt de acord cu rainbow intr-o oarecar masura.au si glume proaste si episoade de umplutura dar eu zic ca merita urmariti.alt lucru care imi place la ei este ca sunt originali.cred ca sunt primii din Romania cu o astfel de idee.

| rainbow_8592 a răspuns:

Eu nu cred.mi se par penibil si de prost gust.nu vad ce ii amuza pe unele persoane care ii urmaresc.

| georgiana1999_2656 a răspuns:

Da normal ca merita urmarita