| Îți dăăă ariiiipi! a întrebat:

Ce parere aveti de samsung m7600 dj beatbig grin as vrea sa il cumpar dar... nu stiu am nevoie de parerihappy am mai avut in samsung era tare pacat ca l-am pierdutcrying...anyway stiu ca e la cetegoria "adolescenti" si ar trebui la "tehnologie" dar am nevoie de parerea unui/unei adolescent(e) + cas adolescentabig grin deci ce parere avetihappy?

3 răspunsuri:
| Messyhair a răspuns:

Este dragut. M-am uitat ce capacitati are si pare foarte ok.Insa mie nu-mi prea place forma lui(adica ovala). In rest e super bun.Mai ales ca are si touchscreen, ceea ce este foarte TRENDY.

| fetitza a răspuns:

Suuper telefonul...cumparati-l :*

| pantera2011 a răspuns:

Firma samsung are telefoane bune si tari eu am 13 telefoane dar crede-ma toate le am samsung si nici una nu mi s-a stricat inca, o si de cate ori le-am scapat am si pe sine si cu clapeta si simple si touch screen si nu am probleme modelul telefonului e dragut in rest tie trebuie sa iti placa