| amancer19 a întrebat:

Ce parere aveti de telefonul Acer Could?

2 răspunsuri:
| Rëndark a răspuns:

Ecranul e SUPERB. 4.3 inch, culorile sunt bine definite, si densitatea pixelilor este cea mai mica de pe piata (cu cat mai mic, cu atat mai bine);

- Filmeaza HD 1080p impresionant (chiar si pe timp de noapte);

- Camera foto de 8MP -sunt foarte multumit de ea, pentru un telefon;

- Posibilitatea de a face poze in timp ce filmeazi;

- Rapiditatea cu care sunt facute pozele (cat de repede poti apasa pe buton);

- Procesorul este de ultima generatie, nu cred ca este vreo aplicatie pe care sa nu o poata duce telefonul, nu are lag, se pot rula mai multe aplicatii deodata, fara ca telefonul sa dea vreo urma de oboseala;

- Aspectul, arata mult mai bine decat in poze;

- Feeling-ul placut atunci cand il tin in mana sau il utilizez;

- Carcasa de pe spate este facut dintr-un material de plastic, placut la mana, si care nu se zgaraie

- Sticla cred ca este de la cornilla glass, nu am gasit nicaieri specificat, dar nu se zgaraie.

- Android 4.0.4 Ice Cream;

| Azµre a răspuns:

Genial telefon și foarte frumos, eu mi-aș Dori dar nu am bani