| 009 a întrebat:

Ce parere aveti de telenovela Saraci Tineri Bogati? vazi uitat azi?

Răspuns Câştigător
| georginika a răspuns:

Imi place telenovela love struck... dar nu am mai vazut de vreo saptamana si am cam pierdut sirul intamplarilor sad

8 răspunsuri:
| 009 explică:

Pai esteban a fost rapit de tatal lui miguel, acesta canda a aflat s-a dus imediat la tatal lui si i-a zis sai dea drumul lui esteban...servantes sa predat si s-ar putea sa fie extradat ...monica sa impacat cu guiermo si din auza asta lucia sufera, aaa si esteban s-a culcat insfarsit cu isabela(in cada)cam asta sa mai intamplat, si in episodul de azi esteban s-a dus la alejandra sai zica ca o place si de asteahappy
sper ca tiam povestit binehappy

| davidwarner a răspuns:

Este foarte tare, printre preferatele mele...Nu pierd niciun episod, daca nu il vad seara ma trezesc la 8, nici cand am avut teze nu ma trezeam asa devreme.Imi plac telenovelele care nu adopta teme clasice, aceea iubire interzisa, care la sfarsit ajunge sa se implineasca. M-am uitat si la Fara sani nu exista paradis si mi-a placut la fel, foarte mult. Imi place de Esteban, mi se pare mai dragut decat David, de Manuel si Rocio, de Santiago si Diego, de Anais si, bineinteles de Alejandra.
Si am vazut azi mi-a placut ca Esteban s-a dus la Alejandra si ca Santi a recunoscut in sfarsit ce este cu adevarat. Mi s-a parut nasol ca Guillermo se impaca, sau incearca, cu Monica si pe Lucia o lasa balta. Aaaa si e cam ciudat ca Donelli e indragistit de Bertha, dar la sfarsit raman impreuna, Rafael intra la inchisoare cu Matias.

| anduta160 a răspuns:

Nu sunt genul care sa ma uit la telenovele dar intr-o zi nu aveam ce face si am dat din greseala pe acasa.Este placuta dar are o tema comuna.

| MinnieHaha a răspuns:

A... Ador telenovela asta! daca vreti sa stiti nu pierd niciun episod! Si, chiar daca uneori mai sunt [pe afara seara, il vad a doua zii dimineata!

| Annelise a răspuns:

E foarte frumoasa!

| ▀♫Me AnGeL fOr EvEr♫▀ a răspuns:

Nuh nu m-am uitat azi... dar o ador kiss. e ceva in genul fara sani nu exista paradis...doar ca au teme putin diferite.imi plk sa urmaresc telenovele cu genu asta de teme.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O urmaresc zi de zi e cea mai superrrrr! este printre preferatele mele...
si ii ador mult pe esteban si pe alejandra

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place, urmares telenovela cu drag imi place de alejandra si esteban, dar finalul este trist cu esteban...