| Alinfc125 a întrebat:

Ce parere aveti de urmatorul 11 si pe cine ati alege? Dau funda multumesc anticipat! Neuer- Azpilicueta/Dani Alves, Ramos, Boateng/David Luis, Marcelo/Coentrao/ Schmelzer- Di Maria/ Eden Hazar, Fabregas/Gotze/ Ozil/Isco/ Mata, Bale- Reus/Diego Costa, Lewandowski/Suarez/Aguero/Falcao/Balotelli- Pedro! Sau cum ia-ti aranja voi! Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| Neah1 a răspuns:

4-3-3: neuer - alves - ramos, boateng - marcelo - hazard - gotze - bale - reus - aguero - pedro... super ofensiva echipa
Totusi, la ce-ti trebuie...la fifa ultimate team cumva?