| LeEu a întrebat:

Ce parere aveti depsre zona Soselei Nordului? V-ati muta acolo? Ati renunta la prietenii din cartier pentru o zona mai buna a Bucurestiului? astept raspunsuri cat de poate de serioase. Dau FUNDA! Mersiiiiiii

1 răspuns:
| GreenSku11 a răspuns:

Buna. Pana acum n-am mai fost in zona Soselei Nordului, dar daca ar fi o zona decenta si mai buna decat cea in care locuiesc, m-as muta.Dar in legatura cu renuntarea la prieteni si mutare, as alege prietenii, sincer. Acum faci cum crezi. Eu ti-am spus opinia mea.