| Asdfghjklasdfghjkkl a întrebat:

Ce parere aveti despre aceasta melodie? http://www.youtube.com/watch?v=MZ6DPhMVIPc&feature=playe r_detailpage Eu una cred ca e una chiar reusita. :)

9 răspunsuri:
| aliceinchains a răspuns:

Mie nu-mi place. Melodiile de genul ăsta sunt comerciale, ai să vezi că o să fie uitată destul de repede. Melodiile cu adevărat bune se ascultă și acum, după ani de zile, și nu li se pare nimănui vechi.

| Larysa13 a răspuns:

Da si mie imi place...
E melodia mea preferata; x happy

| MyChemicalRomance a răspuns:

E superba dupa parerea mea...o ascult oricand...dar fiecare are un stil diferit, desi melodia asta nu are NICI o legatura personalitatii mele, m-a cucerit
Bafta:*

| deea07 a răspuns:

Da e draguta foc, ceva mai special printre toate hiturile de club din zilele noastre:Xbig grin

| Anna_9116 a răspuns:

Idem tuhappy
ma cam plictiseste inceputulwhistling dar restul imi placelove struck

| TRONGUY222 a răspuns:

Emo7ela... straight face
oricum e frumoasa melodia cand in rom gasesti numai pitzipoance din astea care se cred cantaretze

| Cioofoolicii a răspuns:

Mie imi placeeelove struck big grin

| ioana0013 a răspuns:

Super melodie.imi place antonia.

| hellen18 a răspuns:

E cool