| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti http://www.youtube.com/watch?v=MZ6DPhMVIPc :)?

3 răspunsuri:
| AlexyLuvvU a răspuns:

Imi place happy

| Adeeeee a răspuns:

Imi place multtt melodiaaaa`...si clipu` e destul de reusit (oricum Antonia reuseste intotdeauna prin prezenta sa faca ceva frumos:*) Te salut!:*

| BlackRose08 a răspuns:

Ador melodia ei love struck. Am auzit-o acum 3-4 zile la tv si am descarcat-o imediat love struck. E cea mai buna melodie de`a ei de pana acum. E diferita, e superba love struck. Si se vede. ptc toata lumea spune ca e frumoasa etc.happy Intr-un cuvant : perfecta love struck`!