| BeTrueToWhoYouAre a întrebat:

Ce parere aveti despre acest cantec?
http://www.youtube.com/watch?v=yWbMz_aBlMU

Răspuns Câştigător
| Shin210 a răspuns:

E un cantec destul de dragut. Acum depinde ce vrei sa descriem versurile sau melodia in general. happy

| BeTrueToWhoYouAre explică (pentru Shin210):

Cred ca melodia in general, ritmul si versurile impreuna. Chiar daca semnificatia versurilor face tot cantecul happy

| Shin210 a răspuns (pentru BeTrueToWhoYouAre):

Dap aici ai dreptate. laughing

9 răspunsuri:
| CarlaAnneMihaela a răspuns:

Melodia este una din preferatele mele şi mă bucur că îţi place. Păi, cred că versurile poate motiva pe cineva, iar videoclipul este chiar interesant.

| BeTrueToWhoYouAre explică (pentru CarlaAnneMihaela):

Da, sunt de acord. happy E un cantec destul de puternic, si nu cred ca toti il pot intelege. Poate cei mai diferiti. People like us, cum zice cantecul happy

| CarlaAnneMihaela a răspuns (pentru BeTrueToWhoYouAre):

Da, cred că este adevărat ce zici. ştiu că unele persoane zic că este banal şi că nu are logică thinking dar eu cred că e perfect.

| BeTrueToWhoYouAre explică (pentru CarlaAnneMihaela):

Si eu la fel. Si evident acele persoane nu il pot intelege. happy

| AndreiAndrew a răspuns:

E frumoasa melodia!

| danutzdanyel100 a răspuns:

Hmm mere

| Andreea1901 a răspuns:

E oke. happy