| Jony123 a întrebat:

Ce parere aveti despre acest ceas, se merita sa dai banii pe el, firma e una serioasa care face produse de firma? http://www.military-shop.ro/......tary-Black
Ceva pareri sau alte ceasuri asemanatoare...
Multumesc mult, funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti'l recomand cu[virgula]caldura am un ceas asemanator cumparat de pe acelasi site, materialele sunt de calitate foarte buna ceasul este precis nu ramane in urma, sunetul produs este foarte mic, inca odata il recomand!
Cerdc ca e cel mai bun ceas la banii astia avand in vedere raportul calitate/pret.

1 răspuns:
| white_2190 a răspuns:

Din cate am vazut pe site sunt oameni multumiti de aceasta firma, si da ceasul este unul foarte draguthappy si nici pretul nu este exagerat