| klaws007 a întrebat:

Ce parere aveti despre acest videoclip? http://www.youtube.com/......ttp?/watch

2 răspunsuri:
| cobritsA a răspuns:

Nesimtiti,eu i-as tunde zero,pe ei si i-as mai si bate,daca mi-ar face mie cineva asa ceva.
Dar din fericire eu vad cum imi fac prietenii,deci dupa parerea mea,daca ei erau prieteni, ea este de vina, deoarece s-a bagat in grupul lor de golani

| MariaaAndree a răspuns:

Eu as lua a 2 zi un pistol si i-as impusca pe toti handicapatii. sau daca nu as lua masina de tuns si le-as trage o tunsoare de zile mari + un pachet de guma frumos mesteceta.