| Alyexxxx a întrebat:

Ce parere aveti despre baietii care se imbraca asa: https://www.facebook.com/......778317000/

Mi se pare o moda total aiurea, unii zic ca sunt gay baietii care se imbraca asa. Ma tem sa nu ajunga sa se imbrace toti asa.

8 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

O zic eu in numele tuturor purtatorilor de bilute. Tipu e gay.Una e sa porti colanti care sa iti tina de caldura.Alta e sa ii porti aiurea asa.Si eu cat lucram la paza, pe geru ala de iti ingheta mana cand o scoteai pe geam afara, eu faceam ture de noapte, stateam noaptea in o baraca de tot 'rahatul' si batea vantul si ploua pe minehappyAtunci luam pe dedesubt colanti grosi big grin happy dar sa ies cu ei afara asa?rolling on the floor no way.

| RainmakerX a răspuns:

Buna seara si scuze daca supar pe cineva dar asta nu pare imbracaminte.In regula pe podium e altceva intrucat ce sa facem, asa este MODA (scuze pentru ca scriu asa dar nu imi functioneaza unele taste precum ghilimelele si alte semne ortografice sau de punctuatie)
Deci, opinia mea e ca nu as purta asa ceva nici pe post de pijama, daramite sa ies in public. Daca e vorba de podium atunci e OK, toti marii designeri au creatii ciudate si de succes. In concluzie aceste haine sunt in regula atata timp cat raman pe scena. Este doar punctul meu de vedere si sper ca nu am jignit pe nimeni! O seara placuta in continuare!

| vocea a răspuns:

Salut alexe nici mi e nu imi plac, dar nu cred ca asta tine de orinetarea lor sexuala, mai mult sunt pusi sa se imbrace asa pentru a fi la moda, ceea ce este naspa este ca ei promoveaza aceste haine ca fiind la moda, si multi baieti vor dori sa se imbrace asa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde cum privesti astfel de outfit-uri. Nici mie nu imi plac, dar fiecare baiat se imbraca cum vrea ( bineinteles, influentati de asa-zisa moda ). Daca prietenii tai se imbraca asa, fii o prietena buna si indrumai pe calea buna ( asta pentru viitor ). Nici nu stii ce pot face niste pareri aruncate aiurea, desi intentionat, despre hainele lor. Parerea fetelor conteaza cel mai mult pentru ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

BĂIATUL ĂLA POARTĂ COLANŢI?
Yuuuckkksss cât de scârbos...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici batut nu m-as imbraca asa. moda e pentru cei care sunt prea prosti sa se imbrace cu ce le place lor sau dupa capul lor, asa ca oricare ar fi moda eu ma imbrac cum vreau eu, dar asa? in veci nu

| fearlessss a răspuns:

Nu poti spune decat ca se duce naiba lumea asta.Tot mai multi baieti se imbraca precum p**dele. Oribiil, nu suport genul asta de baieti, mi se par dezgustatori, mai 'tarfe' ca fetele. Eu una ador baietii cu tricou larg si pantaloni laargi

| Deborah54 a răspuns:

Cred ca te gresesti amarnic, fiindca unii baieti se imbraca astfel doar ca sa fie in pas cu moda. Dar nu ca altii.