| roxana10 a întrebat:

Ce parere aveti despre bataia dintre fete? ati patit?big grin cum a fost?

Răspuns Câştigător
| Emma a răspuns:

Nu stiu ce sa zic de astastraight face
Te pui intr-o postura proasta pentru ce? pentru una pe care n`o suporti? sincer nu cred ca merita
Am vr si eu sa fac asta, dar m`am gandit mai bine si nu am decat de pierdut
Bineinteles ca nu sunt impotrivalaughingdaca ma calca pe nervi, atunci uit de orgoliu!
Oricum tu analizeaza bine situatie si gandeste`te daca merita, asta daca esti intr-o situatie asemanatoare
funda?batting eyelashes
xoxo

9 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Nu.Nimeni nu imi stie punctele vulnerabile. Daca vrei sa ma enervezi, trebuie sa ma cunosti destul de bine.Barfe de genul:mama ce pantaloni largi are, ce freza are, ce tate n-are & co le pun unde ar trebui puse de toata lumea:la doswinking
Ma uit numai la bataile dintre fete pentru baietii. E o adevarate placerehee hee
Te dai la ubi, parasuta dracu? Da ce fa ai pus gheara pe el? Ba paralelo tot la mine se intoarce oricate ar lua in proba?
Cenzurez desigur

| sensesDelight a răspuns:

Șmecher. laughing E o prostie recunosc dar am trecut și eu prin faza asta. De obicei nu sar la bătaie, doar spun ce mă deranjează dacă se întrece măsura dar atunci cealaltă era animala. laughing
Are vărmiu prietenă, și nu ne înțelegem deloc. ^_^ Spre fericirea mea.
Într-o zi am mers cu ei în Mall, și toanta s-a dus în baie să se uite în oglindă, în timp ce eu îmi căutam telefonul să sun o prietenă. M-am dus s-o întreb dacă a luat ea cumva telefonul și-atunci s-a luat nasol că "ea n-are loc să se privească". laughing Așa că și eu altă încăpățânată i-am zis că-i grasă și nu încape nici măcar în oglindă. După faza asta m-a tras de păr să mă dea afară și am început să ne păruim amândouă. Eu mă băteam și râdeam, iar cei din jur se uitau la noi ca la mașini străine, dar nu conta. Apoi a venit vărmiu și i-a luat apărarea fiarei, iar eu am zis că dacă mă mai înțeapă mult la creier îl bat și pe el și-am plecat. laughing

| SweetLikeaLemon a răspuns:

Nu imi place sa ma bat cu celelalte fete din simplul motiv ca majoritea trag de par si stiu cat e de dureros. M-am mai paruit in joaca cu altele insa pe bune, nu. O data m-am batut cu o colega pentru ca i-am rupt la ora de sport o bratara din greseala si ea a inceput sa urle ca sunt o antipatica laughing urmarea...eu i-am dat cateva palme si ea m-a impins cu capul in cuierul clasei laughing tot ea a plecat plangand...

| ĐǿŁŁY a răspuns:

Buna!
E jenant.Baietilor le place ca fetele sa se bata.
In cls. mici doua colege ale mele s-au batut pentru un prof.de lb.Engleza.Care era frt.chipes.
Ii sareau in brate, etc.Si fiindca era concurenta intre ele au inceput sa se bata.Baietii radeau iar noi, celelalte fete ne uitam.

Doamne...In fine.Fiecare cu bataile sale.Insa e mult mai urat cand o fata se bate cu un baiat.(cazuri la scoala)

In fine.Pa-pa!

| Alice_6278 a răspuns:

Mmda... bataia dintre fete este cam jenanta. Nu-mi place sa ma cert cu nimeni chiar daca merita sa fie certat... Kind eram mica m-am batut cu o prietena de-a mea Va inkipuitzi eram mica si nu era cine stie ce mare bataie Doar neam tras putin de par. Nu cred ca e frumos sa te batzi cu o fata chiar daca baietzilor le face ft mare placere.
Aceasta este parerea mea. Sa ai o zi happy big grin

| OxiiiLineage a răspuns:

Eu m-am batut o data cu fitoasa clasei. Si, drept sa zic, mereu ma simt incurajata cand fac ceva de genul asta, mai ales ca aproape toti sunt de partea mea. Daca doar se imping putin si se trag usor de par, e ok happy. Daca devine mai violent, trebuie sa intervina cineva.

| RMC a răspuns:

Marino, iti aduci aminte de o anumita piatra?laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-am batut cu destule fete, dar asta atunci cand am fost mica.Acum mi se pare urat si am invatat ca o problema se poate rezolva si diplomatic, nu numai prin bataie.Si in plus, de cele mai multe ori indiferenta doare cel mai tare ...si decat bataia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da am patit...si crede-ma nu e placut... a facut`o pe maicamea c***a si eu am luat`o la pumni in timp am lovito in burta si am dat`o cu capul de perete in timp fata plangea si a plecat in clasa.pe scari am tras`o de par si am luat-o la pumni din nou straight face apoi am avut probleme cu directoarea iar mama fetei a venit sa ma stranga de gat straight face