| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de bataia intre fete? mie una mi se pare o totala lipsa de feminitate...

15 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Cum mai sa te iei de par cu una pentru un baiat?surprise)
Sau din alt motiv, desi asta e cel mai des intalnithee hee
Sunt atatea solutii de a rezolva o problema amiabil, si nu in modul asta grotesc. Poate ramai naibii cu extensile uneia in mainile celeilaltelaughingTe ai da si in judecatabig grin

| Bacemi a răspuns:

Femeile se stiu ca sunt foarte orgolioase. Mie mi se pare ceva prostesc.

| Silvia a răspuns:

Alea-s fete?laughing

| Arthur a răspuns:

Daca este in cadru neorganizat e foarte amuzanta.hee hee In rest ce sa spun...

Stefan
| Stefan a răspuns:

Bataia intre fete mi se pare josnica, urata, si lipsita de bun simt, de orce bun simt, buna purtare si tot ce vreti. Violenta nu-i niciodata o solutie, intotdeauna, dar intotdeauna, violenta poate fi evitata.

| Zâmbărici a răspuns:

Ceva nasol!laughing
Am avut si eu unele batai x( dar in nici un caz pentru baieti.

A si nici pentru fetewaiting

M-am batut pentru mine pur si simplu am fost jignita dar nu o sa fac din asta un obiceilaughing

bye

| DianaLostInDreams a răspuns:

Ma, in general bataile intre fete sunt la licee mai proaste unde sunt destui needucati si pe care nu ii duce capul.

| Яùxsi a răspuns:

Grav! laughing e foarte aiurea pentru. ca fetele se zgarie cu gherutele, se paruiesc. oh go on trebuie sa fie putin duse cu pluta.mai ales daca fac asta pentruu un baiat. laughing si plus de asta, nu le sta bine. O fata trebuie sa aiba atitudine si sa fie finuta. big grin

| Alina_5575 a răspuns:

O prostie, mai ales ca multe fete se bat intre el pentru baieti.Pentru mine e ceva josnic, urat ca fata sa te bati

| betty17 a răspuns:

Nu m-am batut niciodata cu o fata si nici nu cred ca o s-o fac, daca asa au fost invatate elestraight facedar de ce sa fie lipsa de femininitate? ce daca se bat doi baieti inseamna ca este totala lipsa de barbatie? nu cred asa ca...phbbbbtnu e corect ca unele lucruri sa le fie permise baietilor, iar fetele sa fie privite altfel cand fac ceva de genul asta

succes

| madalinutza a răspuns:

Eu ma rad de ele
laughing))
ei.multe se bat pentru baieti.laughing)
oare baietii aia s-ar bate pentru ele?hee hee

| Doa'Do a răspuns:

De obicei, fetele disperate ajung la " masuri disperate" si se bat. Da, este lipsa de feminitate. O fata care este sigura pe ea, nu ajunge la bataie.

| betty08 a răspuns:

Pfu laughing Nici nu se bat baietii cat se bat fetelelaughingSunt de acord cu tine...LIpsa de feminitate:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai pe unele chiar nu le duce capul thinking
mai ales ca tema de bataie la fete sunt baietii laughingdeci prostia creste pe zi ce trece

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Se stie ca fetele sunt mai violente ca baietii... E un lucru destul de normal.La baieti, bataile se termina repede, dar la fete e un razboi in toata regula.