| nataliam a întrebat:

Ce parere aveti despre blind dates, acele intalniri "oarbe", unde nu va cunoasteti, ci este mai mult o intalnire aranjata de prieteni?

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Nu am nimic impotriva. Dar e aiurea sa te trezesti fata in fata cu o persoana si sa vezi ca nu va potriviti chiar deloc. Oricum, pot iesi scantei. Eu nu am nimic impotriva. M-as duce la o astfel de intalnire. De ce sa nu incerci? Nu stii de unde apare iubirea. Cand te duci la biblioteca sa iei o carte sau la cofetarie sa iei o prajitura si intalnesti o fata draguta nu e tot o intalnire oarba? Iubirea e ceva frumos. Nu conteaza in ce forma apare. Si merita sa risti destule. Uneori chiar totul.

4 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Nu ma mai duc in viata mea la asa cevalaughingPrima si ultima mea intalnire de genul a fost un fiasco total.Ma uitam la el, se uita la mine si vorbeam despre nimicuri si erau niste pauze lungiii in conversatiehee hee

| Rukhsandra a răspuns:

Uneori iti pica fata cand realizezi cu cine iti dai intalnire si nu e cum te asteptai laughing)

| danycosty a răspuns:

Chiar ca este raspunsul la intrebareabig grinragostea este oarba?

| aumih16 a răspuns:

Numai scantei iese si cu ciubuc