| Insomnii a întrebat:

Ce parere aveti despre intalnirile aranjate?
va pun aceasta intrebare deoarece prietena mea mi-a facut o intalnire aranjata cu verisorul ei. Nici nu stiu daca sa ma duc sau nu voi ce spuneti? dau fundita.

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mergi si vezi cum e poate iti place de el. Daca nu va veni altul cand se iveste ocazia.

| Ferenin a răspuns:

Daca nu te duci o sa ai parte de doua surprize : prietena ta o sa spuna ca esti fricoasa, iar baiatul o sa spuna ca esti o c...a si ca ai pe cineva. Tu alegi!