| rrrbeto95 a întrebat:

Ce parere aveti despre blogul meu? Ce as putea sa fac sa obtin mai multe vizualizari?
http://thewtml.blogspot.com/

2 răspunsuri:
| AnaMaria1453 a răspuns:

Buna e frumos dar ai putea sa le faci cate o descriere sau sa... hmmm sa le adaugi niste poezii sau niste vorbe de duh. ceva care te pune pe ganduri ai putea sa il distribui pe mess facebook sau sa iti faci un cont pe google si sa il distribui sau pe youtube sau aici pe TPU uitel pe al meu noiadolescentele.blogspot.com te rog daca stii fete trimitele acel link pls:* mersi funda?

| stefanrokar a răspuns:

Pune ceva interesant pe langa blog sau minte-i ca ai pus ceva interesant si ai sa vezi ca vin mai multi. Am vazut blogul si e foarte frumos.