| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre blogul meu? vreau niste pareri

http://random-stuff-by-bogdy.blogspot.ro/

7 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Buna!
Dupa parerea mea, este frumos ina trebuie sa mai lucrezi la el adica sa postezi mai multe lucruri happy. Daca continui asa, va iesi un blog foarte frumos.Sa postezi cat mai multe lucruri de care stii tu, iar apoi sa-l publici adica sa-i inviti pe prietenii tai sa dea like, etc.

Succes pe viitor!

| bogdiy a răspuns (pentru Konata):

Mersi ii doar inceputulwinking si vreau o parere sa stiu daca sa continui sau nu

| Konata a răspuns (pentru bogdiy):

Da, continua ca e binewinking.

| prizeFTW a răspuns:

Frumos! Reflectă atitudinea unui adolescent. Felicitări.happy

| bogdiy a răspuns (pentru prizeFTW):

Multumesc ma inspir din viata meawinking

| Anonim5566 a răspuns:

E bine, va iesi ceva frumos cu mai multa munca happy