| frumusika87 a întrebat:

Ce parere aveti despre bridgit mendler? cea care joaca in bafta charlie si in lemonade mouth

Răspuns Câştigător
| Windswept a răspuns:

E o tipa cu ochi caprui si par dragut.Bine,depinde.fiecare se uita la ce vrea.Despre psihic insa nu prea stiu, o fata are nevoie si de fizic si de psihic, calitate si cantitate.Ca actrita si cantareata este bunicica, cred ca pe la 26 de ani o sa joace in filme in continuare, si probabil va avea o cariela solo in muzica.