| dededydy a întrebat:

Ce parere aveti despre ccei emo?

Răspuns Câştigător
| SuperNovaaaaa a răspuns:

Sunt okwinking

11 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu am nicio părere că nu m-au deranjat cu nimic!
Pa, pa.

| cupcake02 a răspuns:

Parerea mea e ca prea multi prosti isi dau cu parerea.

| a răspuns:

Parerea mea in legatura cu emo e ca sunt persoane care nu au ce face...isi taie venele, sar pe geamuri...descreerati.

| Mewy a răspuns:

Eu personal n-am nimic cu eihappy
deci sunt okbig grin

| ROCKERforever14 a răspuns:

Da sunt ok imi place stilul si muzica da ritualul nu prea sa se ucida waw da in rest sunt super mega tare si ce tare tocmai vream sa pun intrebarea asta ce fel sunt emo

| CastraveteMurat a răspuns:

@xandra Realizezi ca aceasta "moda" a apărut prima data în America? sau nu știu unde laughing oricum numai din Romania nu ar putea fi apărut ca sa aibă definiția "eu ma omor".

Părerea mea este ca cei emo sunt mult mai "inteligenți" decât alți, cel putin cei care sunt emo cu adevarat nu cei care în public au freza d`aia emo, muzica specifica la max pe un tel beton(ciment si alte materiale de construcție) lui DAR când e singur/a asculta gutza, frații de tabla, salam carnați parizer și tot familionul lor laughing. am deviat complet de la subiect straight face Deci cei emo sunt de treaba happy

Daca nu va place ce am zis, treaba voastra tongue Eu doar mi-am spus parerea happy
Byee :**

| dededydy explică:

APP funda plus vot.

| dededydy explică:

Ingeneral cu sunt ei.

| planeta a răspuns:

Definitia EMO: Eu Ma Omor.
Nu stiu dar nuprea imi sint pe plac.

| iAngel a răspuns:

Se vede ca romanii nu stiu ce este EMO, EMO este un stil punk de muzica, EMO este o fata/un baiat care au suferit enorm in dragoste si nu le mai pasa de nimic, nu ca se omoara si alte chestii rolling on the floor

| Emmanuela a răspuns:

Cei adevarati-inteligenti
cei falsi-prosti