| personaljesus a întrebat:

Ce parere aveti despre oamenii nascuti in zodia Pesti?

7 răspunsuri:
| Ciprian a răspuns:

Sunt oameni ca restul oamenilor. Nu cred ca exista o diferenta intre ei si restul oamenilor.

| Parisblue a răspuns:

Păi sunt persoane intelegatoare, amuzante, prietenoase, care pot fii prieteni de incredere, spun din punctul meu de vedere deoarece cunosc cateva persoane in aceasta zodie cu care sunt prietena;

| Florentina_7104 a răspuns:

Heeeey eu sunt in zodia pestilaughing)

| ProjectJackpot a răspuns:

Mi se par la fel ca si restul oamenilor, nascuti in celelalte zodii.

| Ihatereligion a răspuns:

Aceiasi parere ca restul oamenilor. Ce, crezi ca sunt mai speciali?

| meooooow a răspuns:

Sunt persoane foarte calme si intelegatoare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam timizi dar mereu in centru atentiei, cei care spun bancuri happy. Desi timizi, ei incearca sa para foarte tupeisti si mereu tanjesc dupa atentie.

Asta am observat eu, exceptii slava domnului sunt.

xoxo, didi