| ÐaÍÍÍa a întrebat:

Ce faceti voi astazi?
vot la toata lumeawinking
si cel mai interesant raspuns primeste fundatongue

Răspuns Câştigător
| iOnUtsidyAnA a răspuns:

Eu de ex nu prea am "program zilnic" programul meu este facut pe baza lucrurilor care trebuie sa le fac happy.azi spre exemplu am iesit pe afara, am venit acasa cu gagiku laughing.si ast sa vina ai mei sa merg iar afaralove struck e vacantaaAAaa! asa ca se permite asa ceva love struck yyuuupyy love struck

2 răspunsuri:
| OchyDeViperă4Love a răspuns:

Azi imi cumpar un telefooon NoooooUUU!
Mai ies afara cu prietenii.
Ascult muzica.
Raspund LA INTREBARILE de pe TPU! laughing

| hunter2010 a răspuns:

Eu ca de obicei, nu prea fac nimic altceva in afara de a ma refugia in lumea mea si a asculta muzica