| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre faptul ca toti comediantii (actori, stand-up comedianti, bloggeri ) sunt evolutionisti?

10 răspunsuri:
| TheAce a răspuns:

Elitele in general sunt evolutioniste. Nu m-as incurca de actorii de comedie, uita-te la elitele culurale, financiare, sociale ale lumii. Vorbim de oameni cititi care sunt foarte greu de indoctrinat.

| TheDjoker a răspuns (pentru TheAce):

Indoctrinati de cine, de ce?

| FineBroAndy a răspuns:

Nu chiar toți sunt evoluționiști, doar marea majoritate.Eu nu văd care ar fi problema, adică fiecare om poate avea propriile principii și credințe.Și nu cred că ocupațiile lor au legătură cu evoluționismul.

| TheDjoker a răspuns (pentru FineBroAndy):

Nu am zis ca e o problema.

Răspuns utilizator avertizat
| FineBroAndy a răspuns (pentru TuDorEL96):

Spider-Man...nu prea cred laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

They are just tools!

| Carmen100 a răspuns:

E foarte bine ca lumea nu mai crede in povestile biblice, incepem sa gandim logic.

Răspuns utilizator avertizat