| ILoveMyBed a întrebat:

Ce parere aveti despre fetele brunete cu ochi negri?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

De ce puneți astfel de întrebări idioate?

Îți faci o părere despre un om numai când îl cunoști în față. Poate să aibă toate culorile de ochi și de păr, dacă are un caracter de rahat este egal cu 0. Sper că ai prins ideea.

Baftă

| Iuliana_5129 a răspuns:

Sunt adorabile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alo, ce conteaza culorile? Daca tipa respectiva e o proasta, poate fi si Afrodita ca e egal cu 0.

Tu ce parere ai despre mine? Sunt mov, albastra, blonda, satena, siclam, roscata, albastru deschis cu reflexii de verde si nu mint. Ah da si am ochii caprui.