| oCiudata a întrebat:

Ce parere aveti despre fetele:
a)Brunete
b)Blonde
c)Roscate
Ma scuzati de categorie!
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| kidulov3you a răspuns:

Brunete : Imi par dragutehappy Dar toate brunetele care le cunosc eu sunt...
Blonde: Imi plac mult am o parare buna despre ele

Roscate : Hmm nu preaa stiulaughing N-am vazut numa femei in varsta...dar imi par de trabahappy
Funda?:X

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sunt persoane obisnuite eu nu le caracterizez dupa par ci dupa comportamentul pe care il au.

| RXN a răspuns:

Conteaza ce au in cap, nu pe cap.

| Dennys1521 a răspuns:

Cum ce parere
toate pot fi frumoase
nu prea conteaza aspectul parului
la blonde le merg ochii albastri,la brunete verzi,la roscate nu prea conteaza,ca le stau oricum bine
faza, cu blondele sunt proaste este doar o prostie, asta pentruc a 78%din fetele din playboy sunt blonde, s-au practica filme erotice

| Angelofdarkness862 a răspuns:

Nu conteaza toate sunt frumoase

| BbyMic a răspuns:

Eu le am pe toate laughing:X
si blond si brunet si roscat :Xlaughing

| shaoboy a răspuns:

A)Brunetele care le cunosc ma inteleg bine cu ele si atat.
b)Blondele care le cunosc sunt niste tampite cu diploma!
c)Roscate care le cunosc cauta mereu scandal.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. Ce parere ai despre: http://www.tpu.ro/......tii-cu-nu/

...sper ca ai inteles. Ma obositi cu intrebarile de genul asta.

| GaZaTaCeTeIuBeStE a răspuns:

A)Brunete: dragute, sociabile si cu care te poti intelege.

b)Blonde:frumoase, elegante si agere

C)Roscate: am o colega roscata si e indrazneata spune lucrurilor pe nume.

| alex074807 a răspuns:

Pentru mine blondele sunt cele mai frumoase nu pot sa ma abtin sa nu intorc capu pe strada dupa ele brunetele sunt ok roscate nu cunosc