| MrNuggets a întrebat:

Ce părere aveți despre fetele cu daddy issues? Unde se găsesc?

6 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Parca intrebi de produse alimentare sau obiecte de cumparat de la magazin.laughing Ma indoiesc ca vrei sa ai de-a face cu astfel de fete.La ultima verificare e super nasol sa ai asa probleme, caci netratate se vor rasfrange asupra relatiei cu celalalt.

| MrNuggets explică (pentru dullcat):

Am auzit ca daddy issues astea sunt mai nimfomane laughing

| StoicAnalysis a răspuns:

rolling on the floor
Scuze, ca rad, dar intrebarea e formulata in asa fel incat parca te referi la nu stiu ce specii de plante sau animale. Dar ca sa-ti raspund la intrebare fara sa mai fac misto, ele "se gasesc" in familiile unde ele sunt certate cu tatii lor.
Si ca parere, ce pot sa zic? Am o parere trista despre ele. Toata frustrarea din relatia cu tatal lor, si-o varsa in societate si nu e ok.

| 4evergentleman a răspuns:

Alea vor alege oameni maturi,bătrânei fiindcă nu au fost protejate și iubite de tatăl lor nu un tinerel. Naiba știe unde se găsesc, nu ar trebui sa te intereseze, ar trebui sa te intereseze o fata care se aseamănă cu tine la personalitate in rest nimic, și să faci bani sa îți iubești părinții buni rai nu contează și să ai grijă de tine asta ar trebui sa fie scopul tau in viață, nu întrebări ciudate și oameni cu probleme.

| Lov3rx a răspuns:

Depinde și de caracter și de vârstă?‍♀️

| MrNuggets explică (pentru Lov3rx):

Pai intrebi sau afirmi?