| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre filmele din seria "American Pie" (cei care le-ati vazut)? ...Si care este preferatul vostru!

7 răspunsuri:
pupimik
| pupimik a răspuns:

Le-am vazut pe toate... dar crede-ma ca habar n-am care ce numar e laughing)
Toate mi-au placut... dar nu m-au impresionat atat de tare incat sa tin minte toate fazele din film

| RetroX a răspuns:

Super funny! Cel mai mult mi-a placut al 5-lea. big grin

| Alex >D a răspuns:

Beta house! a. k. a American Pie 6 sorry

| just4fun_8801 a răspuns:

Al 5-lea e naked mile... 6 e beta house...

anyway seria a fost buna (desi nu vedeam continuare dupa nunta), acum sa vedem cum o sa fie asta pe care il pregatesc pentru anul asta sau anul viitorwinking

| princess92 a răspuns:

Toate 6 sunt super tarilaughing la toate am ras cu lacrimi. ti le recomandwinking

| fzcsm a răspuns:

Eu am vazut numai primele 3 si pot sa spun ca cel mai bun este primul.AMERICAN PIE RULZ!

| AndrusKanu a răspuns:

Foarte tari, dacă nu le-ai văzut ţi le recomand cu mare plăcere.
Mi-au plăcut toate. happy