| asya a întrebat:

Ce parere aveti de filmele indiene? Va plac? Si celor ce raspund afirmativtonguecare e preferatul vostru? Ale mele sunt,, Mama cu orice pret" si normal,, Lantul amintirilor"!:*

Răspuns Câştigător
| Viuvi a răspuns:

Hey!
Am pus si eu o intrebare asemanatoare.
Mie imi place cel mai mult : "Om shanti om"
Daca nu l-ai vazut chiar ti-l recomand!
Sa stii ca inceputu nu promite multe insa ai sa vezi ce frumos e dupa ce treci de primul sfert de orahee hee

7 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Tatal si bunicul meu se uita la filme indienelaughing
Cel mai mult de la ei am auzit de Vagabontul si am vazut pe youtube mici filmulete cu Raj Kapoor happy

| sorin a răspuns:

Nu pot sa le suport!happy

| Casiana a răspuns:

Mie imi plac mult de tot:X:X:X... Cel mai mult imi place "O floare si 2 gradinari"...Imi plac deoarece nu prezinta atat de multa fictiune, spre deosebire de filmele americane...

| spin a răspuns:

Sunt topit dupa ele.de obicei ma uit in fiecare saptamana la cate 2-3, dar acum nu mai stiu site-uri de unde sa le downloadez.
cel mai mult mi-a placut kabhi khushi kabhie gham(cateodata tristete, cateodata fericire)...imi spuneti si mie niste site-uri klumea de download? pls

| georgica29 a răspuns:

Filmul care mi-a placut cel mai mult este devdas dar imi pare rau ca nu stiu pe ce site le pot viziona on-line! tu stii vreun site cu filme indiene?

| w1zz a răspuns:

Eu cu indienele nu orea is da cu alea de actiune si comedie mai intrebi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi plac mult...intotdeauna au fost captivante acest tip de filme si care cred eu ca e mai renumit "Vagabondul". ce il avea pe Raj Kapoor in rol principal! Numai Bine!