| maya00sel8cookie a întrebat:

Ce parere aveti despre fostele staruri disney?

Răspuns Câştigător
| RyGoLeTa a răspuns:

Pai,cam majoritatea s-au pus pe droguri{Miley Cyrus, Demi Lovato}.Nu mai sunt cum erau odata ele vor sa demonstreze ca s-au maturizat si prin asta inteleg sa se drogheze, sa se imbrace mai sexy.Eu am o parere foarte rea mai ales de Miley care avea voce si si-a stricato din cauza drogurilor si a tigarilor, nu mai e ce era odata. Sper ca te-am ajutat cu parerea mea!

3 răspunsuri:
| fluture156 a răspuns:

S-au lansat la Disney, au avut o cariera minunata pana in prezent cand de abia daca mai fac un film sau daca ii mai cunoaste cineva. happy (nu toti, doar majoritatea)

| ogarunebuna a răspuns:

Mie inca imi plac pana la urma cu desenele astea am copilarit

| Geanina14 a răspuns:

Pai o parere destul de rea pentru ca Miley Cyrus joaca intr-un film in care face dragoste ( filmul se numeste LOL ) si nu este tocmai adecvat pentru ca totusi a jucat pentru. copii iar Demi Lovato s-a drogat si ea! Ce sa le faci li s-a urcat faima la cap ~!~